Міський голова Ігор Матвійчук провів зустріч із представниками НДПІ «Містобудування»

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 273

Під час зустрічі було скоординовано подальші кроки щодо завершення робіт з розроблення Генерального плану міста.

 

На зустрічі були присутні: перший заступник міського голови Галина Романко, начальник управління архітектури та містобудування міської ради Роман Кузик, головний архітектор проекту науково-проектного відділу Віра Колодова та фахівець-інженер науково-проектного відділу Павло Жирнов, інформує сайт Калуської міської ради.

Як відомо, на замовлення Калуської міської ради, був укладений договір з ДП «Науково-дослідний інститут галургії» на визначення гірничо-геологічних обмежень у генеральному плані забудови в межах міста. Це дало можливість наприкінці 2017 року оголосити тендер на розроблення Генерального плану міста. За результатами процедури відкриття тендерних пропозицій переможцем визнано Науково-дослідний проектний інститут «Містобудування», з яким у жовтні 2017 року був заключений договір на розроблення Генерального плану Калуша. 

Для завершення робіт з розроблення генерального плану міста проєктній організації залишилось пройти процедуру погодження генерального плану міста.

Більше про новий Генплан міста — в публікації "Розбудова за межі міста і будівництво доріг. Калушанам представлять проєкт Генплану".

Проєктанти вже виконали основний обсяг роботи, а саме: розроблено схеми розташування міста в системі розселення та існуючих планувальних обмежень, концепцію історичного ареалу та зон охорони пам’яток містобудування та архітектури, ескіз основного креслення генерального плану та креслення історичного ареалу та зон охорони пам’яток культурної спадщини міста.

На даному етапі також готовий історико-архітектурний опорний план.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • вова (19:41 09/02/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 146.120.225.223]

  Ganbaнапевно мер будуть одружуватися в калуші , але з ким не кажеть, разом з тим про ген план думає

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.