Міська влада готова збільшити фінансування на добудову школи в Боднарові

Категорія: Міська радаПереглядів: 565

Це 10% від вартості робіт — мінімально можлива частка, необхідна для того, щоб претендувати на кошти Державного фонду регіонального розвитку.

На пленарному засіданні сесії міської ради 29 вересня депутати внесли зміни у це рішення, а саме збільшили частку міського бюджету на 5%. Відтак у бюджеті на наступний мають бути передбачені кошти для співфінансування інвестиційного проєкту у селі Боднарів «у розмірі не менше 15 відсотків (близько 16,5 млн гривень)  від залишкової вартості об’єкту, а саме: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів у селі Боднарів Калуського району Івано-Франківської області. Коригування кошторисної документації», інформують "Вікна".       

Як пояснив начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський, збільшення частки міської ради у фінансуванні будівництва має на меті збільшення шансів цього проєкту на перемогу в конкурсі і тоді можна буде одержати 85% коштів на цей довгобуд з державного бюджету.

Як прокоментував міський голова Андрій Найда, школу в Боднарові обов’язково треба добудувати, оскільки експлуатацію старої можуть заборонити і до цього треба бути готовим. Очільник громади не виключає, що в підсумку при допомозі народного депутата частку громади зможуть зменшити до 10%. 

Нагадаємо, 14 січня цього року обласний департамент, який досі займався будівництвом школи, передав міській раді документацію — оновлений у 2020 році кошторис і експертний звіт. За кошторисом, загальна вартість будівництва школи становить 140,6 млн гривень. З 2016 року, коли в Боднарові відновили будівництво школи, тут освоїли 30,7 млн гривень. Таким чином, для звершення робіт потрібно ще близько 110 млн гривень.

Будівництво школи на 600 учнів у Боднарові триває з 2011 року. Тоді було збудовано фундамент і цокольне приміщення, але потім фінансування було припинено. Будівництво відновили в 2016 році.

Між тим є ризик, що після завершення будівництва міська рада матиме додатковий клопіт з утриманням школи. Так, зараз у Боднарівському ліцеї навчається 300 учнів. Як ішлося раніше під час обговорення планів оптимізації в освіті, є тенденція до зменшення кількості дітей шкільного віку, а нова школа не буде заповнена, навіть якщо сюди підуть навчатися діти з сусідніх сіл.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.