Менше учасників — вища ціна. Сьогодні відбувся другий тендер на берегоукріплення річки Сівка

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 888

Управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради здійснило другу спробу знайти підрядника для будівництва берегоукріплення річки Сівка на території міста.

 

Тендер оголосили 25 квітня, а самі торги відбулися 14 травня.  Бюджет будівництва за проектом складає 1 млн 900 тис. гривень.

Нагадаємо, 10 квітня було проведено перший тендер на берегоукріплення річки Сівка. У торгах взяли участь три учасники. Найменшу ціну – 1,8 млн гривень запропонувало ПП "АрхіміджБуд", зареєстроване у селі Підмихайля Калуського району. Однак, пропозицію відхилили, оскільки учасник не подав необхідний пакет документів.

Переможцем тендеру станало ТОВ ПМК-77 (Косівський район) з пропозицію понад 1 млн 826 тис. гривень. Третій учасник – калуське підприємство "Карпатнафтобуд" – запропонувало ціну близько 1 млн 831 тис. гривень. Однак договір із переможцем торгів не уклали, оскільки той не надав необхідні документи. Скоріш за все, переможець торгів, які відбуваються в електронному режимі, необдумано опустив ціну.

Участь у торгах 14 травня взяли двоє учасників: ПП "АрхІміджБуд" з пропозицією понад  1 млн 895 тис. гривень і Товариство з додатковою відповідальністю "Карпатнафтобуд", яке запропонувало меншу ціну, – майже 1 млн 891 тис. гривень. Під час торгів жоден учасник ціну не знижував.

Утім, ці торги можна буде вважати успішними лише після того, як переможець надасть необхідний пакет документів та буде підписано договір на виконання робіт.

Проект берегоукріплення річки Сівка передбачає очищення каналу річки, укріплення дна і схилів залізобетонними плитами, а також укріплення відкосів георешіткою. За проектом, берегоукріплення буде проводитися по обидва боки від моста на проспекті Лесі Українки – по 70 метрів з кожного боку від вулиці Сівецька (поблизу управління Пенсійного фонду) до моста на вулиці Чорновола.

ВІКНА 1


Коментарів: 2

 • Анонім (10:55 15/05/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 91.203.145.120]

  от чисто любопитно - навіть на різних участках одні за зеленського, другі за порошенка голосують - а тут всі фірми тютєлька в тютєльку 1,9 млн плюс-мінус копійки - інтересна методика подсчєта, хоча може то просто договорняк між керівництвом таких чесних підрядчиків?

 • Анонім (14:32 16/05/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 146.120.225.131]

  А жителів прилеглих будинків хтось запитав??? Чи хочуть вони жити на розхєрачиній території в болоті хто зна скільки??? В шумі і бруді??? Чи пох на всіх, аби лиш спиз... вкрасти??? Може, просто лайно перестати зливати в річку, і буде Сівка, а не Лайнівка??? Шо зміниться, якщо гівно зливати??? Та хоч золото туди залийте, що за дятли...

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.