Марк Елісон, який біжить сотні кілометрів для збору коштів онкохворим, зробить дводенну зупинку в Калуші

Категорія: АкціїПереглядів: 335

Марк Елісон, та його незамінний супутник Чаппі, зробить дводенну зупинку в Калуші. Метою його тривалого бігу є збір коштів для онкохворих. . Він з міста Ньюкасл, що на північному-сході Англії. Маршрут від Белграда до Астани. Калуш стане пунктом зупинки.

Про зупинку чоловіка в Калуші у соцмережі повідомила Мельник Ольга:

"Цей хоробрий мужчина, Mark Allison, та його незамінний супутник Чаппі, мав би робити тривалу зупинку в Калуші на днях. Він з м. Ньюкасл. Біжить заради збору коштів для онкохворих. Він вже пробіг через Британію, Австралію, США, Лісабон, Белград. Частина 5 його подорожі пролягає від Белграда до Астани (4, 700 км) /запланований маршрут, в який він планує внести певні зміни/. Наше місто стане пунктом перепочинку. Про цю подорож мені розказав Michael Hudson, який є земляком Марка. А Patty Deignan, що є волонтером Корпусу Миру, з великою радістю допомогла мені знайти людей в Калуші, які готові прийняти гостя ( Віктор Павлів та Natali Zaharova)."

Також певної "похвали" не оминули і наші дороги. У своєму блозі Марк Елісон розповів про дороги України, та зазначив, що це найгірші дороги, які йому доводилось бачити на шляху.

Ще у своєму блозі чоловік розповів, яких чудових людей йому довелось зустріти на шляху. У Виноградові, місто в Закарпатській області йому вдалося поспілкуватися з Мироном, який подарував Марку маленький дзвін, який кріпиться до одягу. Тоді українець гостинно запропонував англійцю зробити зупинку в його оселі відпочити та поїсти.

Марк був приємно здивований та погодився, адже вже був дуже виснажений дорогою. У своєму блозі чоловік зізнається, що був дуже вражений коли у саду влаштували "український концерт" з гітарою. Марк підтримав їх та згодом чоловіки кілька раз виконали пісню “The Lady in Red”.

Відпочивши Марк Елісон вирушив у дорогу до Калуша, адже по обіді чоловік зробить дводенну зупинку в місті 

 

Бріз 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.