Куди записати дитину

Категорія: Комунальні господарстваПереглядів: 5029

20 лютого на офіційному сайті міської ради вивісили інформацію про наявні у місті гуртки і спортивні секції. У переліку 109 гуртків, більшість з них — 66 — у Центрах художньої і науково-технічної творчості. Решту — у дитячо-юнацьких спортивних школах, льодовому палаці, палацах культури та музичних школах міста.

Ця інформація має допомогти дітям та їхнім батькам обрати справу до душі та залучити до занять у гуртках і спортивних секціях якомога більшу кількість калуських дітей. За словами міського голови Ігоря Насалика, сьогодні половина, 3,5 тис. дітей шкільного віку, ніде не задіяні поза школою. Щоправда, інформація з переліком гуртків, яка подана  на сайті, є досить загальною, наприклад, у деякі спортивні секції можуть записатися лише хлопці, відтак батькам та дітям варто отримати більш детальну інформацію безпосередньо у тому закладі, куди вони планують записатися.

Вл. інф.

Дзвони підгір'я 4


Коментарів: 2

 • Юля Крута (10:06 24/02/2013)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.149.176.15]

  однако треба іти у заклад. бо не всі мають компи.

 • Анонімка (15:23 24/02/2013)
  Оцінка: +6 / -1 | [IP: 46.149.188.55]

  Всі йдемо записуватися в гурток " Умілих алкоголіків " яким керує Володя Добровольський. .

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.