Калуським перевізникам нагадали про графік руху маршрутів, а також про технічний та санітарний стан автобусів

Категорія: ТранспортПереглядів: 456

 9-го жовтня у Калуській міській раді відбулась нарада з перевізниками, які здійснюють пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах  №6 (6А) «Карпатська кераміка – Лікарня».

Про це повідомляє сайт Калуської міської ради.

На нараді провели роз’яснювальну роботу з перевізниками щодо питань їхньої діяльності.

Калуським перевізникам нагадали про необхідність дотримання графіків руху.

Також говорили про обов’язковість  виконання перевізниками умов конкурсу з перевезення пасажирів у межах Калушаю  Калуські перевізнки повинні використовувати на маршрутах автобуси з більш ніж одними дверима для входу та  виходу пасажирів.

Також перевізникам нагадали,  про те, що  автобуси повинні їздити до кінцевої зупинки «Карпатська кераміка». Ще одне нагадування було про необхідність  утримання автобусів  в належному технічному та санітарному стані,

 

КАЛУШ ФМ 0


Коментарів: 2

 • Анонім (14:16 11/10/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  нагадує савок 80х з його "роз"яснювальними роботами" - в європах міський транспорт дотаційний мінімум на 50%, не подобається перевізник то нема чого займатися промиванням мозгів - найняли нового, який буде з автобусами і чистими і графіку буде дотримуватися, правда дєда мороза на світі нема і таке задоволення не 6 гривень буде коштувати а 20.

  • ББА (17:05 14/10/2019)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 85.211.161.255]

   в деяких країнах дотації доходять до 100% . Але для держави ( чи певного міста ) це значно вигідніше , так як люди вчасно приїжджають на роботу ( як наслідок виплачують податки і тд і тп ) , дороги не забиті таксистами-шахидами і таке інше

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.