Калуській початковій школі №11 представили нового керівника. ФОТО

Категорія: СоціумПереглядів: 351

Директора початкової школи №11 колективу 1 квітня представили перший заступник міського голови Мирослав Тихий та заступниця Надія Гуш, яка донедавна очолювала цей навчальний заклад, інформують "Вікна".

"Щиро вітаю Валерія Володимировича з перемогою в конкурсі та бажаю плідної праці на благо дітей, батьків, колективу школи та усієї громади!" — зазначила Надія Гуш.

Нагадаємо, що нового директора початкової школи №11 обирали онлайн.

19 березня відбувся другий етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Калуської початкової школи №11. Усього в конкурсі взяло участь четверо кандидатів, які презентували стратегію розвитку навчального закладу.

Учасники презентували стратегії розвитку навчального закладу в алфавітному порядку. Кожен мав 15 хвилин для того, щоб розкрити зміст презентації. Члени комісії ставили кандидатам додаткові запитання.

Уперше трансляція конкурсу відбувалася онлайн і її міг переглянути кожен бажаючий. Участь у конкурсі взяли четверо кандидатів.

Сильними сторонами початкової школи №11 Валерій Цивінський назвав стійку репутацію та суспільний імідж закладу, кваліфікованих педагогів, сприятливий психологічний мікроклімат, співпрацю з батьками і громадськістю, високий рівень виховної роботи. Слабкими — низький рівень енергоефективності будівель закладу, низька активність над грантових проєктами, недостатня площа та матеріально-технічна база сенсорної кімнати.

За словами Валерія Цивінського, можливість реалізації запропонованої ним стратегії дозволить створити сучасну систему партнерства школи, сім'ї,  громадських організацій, залучити до співпраці спонсорів та волонтерів, впровадити різні форми підвищення кваліфікації, підвищити ступінь відкритості і висвітлити діяльність закладу в соціальних мережах, на сайті закладу, залучити позабюджетні джерела фінансування.

Новообраний директор зазначив, що конкурс відбувся на високому рівні згідно з новим чинним законодавством «Про загальну і середню освіту». Він відзначив свою перевагу перед колегами, адже працює з 2008 року директором, тому законодавство знає дещо краще, ніж конкуренти, які працюють вчителями.

Представлену стратегію новообраний директор розробив на найближчих шість років. Вона служитиме основою, яка з часом доповнюватиметься і змінюватиметься, враховуючи думку педагогів та вчителів, запевнив Валерій Цивінський.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.