Калуська міська рада схвалила звернення до уряду і НКРЕКП щодо встановлення модемів

Категорія: Влада -> Міська радаПереглядів: 449

Сьогодні, 31 січня, депутати Калуської міськради схвалили звернення до Кабінету Міністрів України і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з проханням привести постанову НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем» у відповідність до Закону України «Про ринок природного газу».

Нагадаємо, 23 січня працівники газового господарства припинили газопостачання в калуському кафе «Sunrise», оскільки підприємець відмовилася підписала гарантійного листа із зобов’язанням встановити за власний кошт засіб дистанційної передачі даних – модем. А якраз дана постанова і регламентує обов’язковість встановлення таких приладів.

Як повідомляло «Калуш ФМ», з цього приводу 25 січня відбулися збори підприємців, а 28 січня засідання Ради підприємців, де було напрацьовано текст звернення.

Зокрема, у зверненні зазначається, що придбання та встановлення додаткового обладнання до комерційних вузлів обліку природного газу створює значне навантаження на малий і середній бізнес, адже це складає близько 20 тисяч гривень.

Тому міська рада просить уряд і НКРЕКП вилучити із постанови зобов’язання встановлювати засоби дистанційної передачі даних для власників комерційних вузлів обліку природного газу, які використовують у рік менше 10 тис. куб метрів газу.

 

Калуш ФМ 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.