Калуська “гуманітарка” може зникнути через 10-поверхівку. ФОТО

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 524

Можливо, так станеться, що торговий ряд знаменитої "гуманітарки" доведеться прибрати, оскільки він буде заважати вільному проходу до новобудов.

 

На проспекті Лесі Українки вже звели сім з 10-ти поверхів River House, йдеться на Facebook-сторінці "Калуш Урбаністичний".

Вже скоро тут буде досить тісно. Адже поряд з майбутньою десятиповерхівкою побудували двоповерхову будівлю — мабуть, комерційного призначення. Та й саму багатоповерхівку ще розширюють — на світлинах видно фундамент для добудови комерційних приміщень першого поверху.

Так може стартувати початок кінця барахолки, пік популярності якої пройшов ще на початку 2000-их. Можливо, торговий ряд знаменитої "гуманітарки" доведеться прибрати, оскільки він буде заважати вільному проходу до новобудов.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.