Калушанка Наталя Папазоглу презентувала пісню на Turkvision-2020. ВІДЕО

Категорія: КультураПереглядів: 676

Цього року через пандемію коронавірусу організатори конкурсу проведуть музичні змагання в онлайн-форматі. Всі учасники повинні надіслати організаторам відео в форматі Full HD свого виконання пісенних композицій, інформують "Вікна".

Наталя Папазоглу представила на конкурс пісня на гагаузькій мові, написану разом із Людмилою Базаджи.

Виконавиця з Калуша просить земляків про підтримку. Для цього треба перейти за посиланням і під піснею Наталі натиснути "Oy Ver".

 

«Turkvision» — це пісенний конкурс, в якому можуть взяти участь як тюркські країни, так і жителі інших країн, що представляють тюркські національності. У першому конкурсі в 2013 році взяли участь представники 24-х країн, в т. ч. і з України.

ВІКНА 7


Коментарів: 1

 • Анонім (18:23 18/12/2020)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 185.222.202.133]

  мда, шо нє сдєлаєш раді бабок - і сілікон в губи вкатаєш і при українській національності і грецькій фамілії будеш по турецьки співати. в какоє інтєрєсноє врємя мі жівйом! цікаво вуйки скільки вам нада заплатити шоб ви стали стороннікамі русскага міра? навєрно дуже і дуже небагато, хі, хі, вам продаватися нє впєрвой, тавар так сказать не пєрвой свєжєсті.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.