Калушани об’єдналися і створили в соцмережі Центр протидії коронавірусу

Категорія: АкціїПереглядів: 245

Групу "Центр протидії коронавірусу, м. Калуш" в соцмережі створили з метою оперативного інформування щодо виявлення та запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в місті.

 

До спільноти долучилося уже понад 600 користувачів соцмережі.

"Центр протидії коронавірусу в м. Калуш" приймає і долучається до будь-яких пропозицій про допомогу громаді у протистоянні коронавірусу. Калушан закликають надавати тільки оперативну та потрібну інформацію для допомоги медикам та жителям міста.

Волонтери уже почали шити маски для медиків, також планують пошити багаторазові бахіли та халати. Світлана Чоловська закликає усіх небайдужих допомогти фізично та матеріально:

 

ВІКНА 3


Коментарів: 1

 • Анонім (11:37 23/03/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  ну, ну, центр, люба фейсбучна група себе зразу називає "центр" - навіть при коронавірусі ви вуйки від скромності не лопнете - а коронавірус не "волонтери" поборять а централізоване руководство і дисципліна по мєтоду народно-комуністичної республіки китай.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.