Калушани хочуть слідкувати за викидами шкідливих речовин онлайн

Категорія: ЕкологіяПереглядів: 293

У Калуші на розгляд міської влади потрапила петиція, автор пропонує встановити датчики вимірювання шкідливих викидів та запровадити онлайн моніторинг в межах міста.

 

Петиція Лесі Мироненко була зареєстрована 24 жовтня і станом на 8 листопада її підписали 154 мешканці міста при мінімально необхідній кількості 150 підписів, інформують "Вікна".

«Внаслідок виробничо-господарської діяльності ТОВ «Карпатнафтохім» та внаслідок аварії 12.01.2019, на підприємстві ТОВ «Карпатнафтохім» в межах міста Калуш не було проведено жодних екологічних досліджень, з метою з'ясування впливу вказаної аварії на екологічну ситуацію в м. Калуші. Тому, вимагаємо встановлення датчиків вимірювання в межах міста з он-лайн моніторингом», — йдеться у петиції.

Нагадаємо, минулого року у конкурсі Бюджету участі був проєкт автоматичного дистанційного онлайн-моніторингу якості атмосферного повітря. Автор проекту Роман Псюк пропонував встановити стаціонарний модуль з вимірювальними приладами, для здійснення контролю за якістю повітря та води, з можливістю відкритого дистанційного доступу громади до результатів вимірів в режимі онлайн цілодобово. У обґрунтуванні до проекту йшлося про те, що це надасть громаді, окрім вищого рівня поінформованості про актуальну екологічну ситуацію, додатковий важіль впливу на діючі джерела забруднення. Проєкт потрапив до фінального етапу конкурсу, проте під час голосування його підтримали всього 86 мешканців міста й ініціатива не була реалізована.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Анонім (12:20 11/11/2019)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 91.203.144.194]

  а пані леся мироненко знає як виглядають і скільки коштують "датчики вимірювання"? або список "шкідливих речовин" і рєзінові українські норми "шкідливості" цих речовин пані бачила? ну і якщо подаруть пані ці датчики де в онлайні буде написано сірчаний ангідрід 200% - пані одягнуть розовий гламурний з намальованими бровами протівогаз?, хі, хі

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.