Калуш продовжив співпрацю на 5 років із польським Кендзежин-Козьле

Категорія: Міська радаПереглядів: 355

У переддень нового 2021 року Калуський міський голова Андрій Найда підписав угоду про продовження партнерської  співпраці на новий п’ятирічний термін з містом Кендзежин-Козьле Опольського воєводства Республіки Польща., інформує Калуську міська рада.

Аналогічна угода між двома містами вже була укладена у 2015 році, термін дії якої закінчився у 2020 році.

Документ передбачає взаємну співпрацю з метою розвитку в галузях  економіки, культури, освіти, туризму, спорту, а також участі у спільних міжнародних грантових програмах Європейського Союзу.

У зв’язку з пандемією підписання угоди про співпрацю здійснювалося сторонами почергово у кожній громаді.

"Сподіваємося, що в 2021 році заходи по співпраці здійснюватимуться не тільки шляхом засобів зв’язку, але і спільними заходами представників наших територіальних громад", — йдеться в офіційному повідомленні.

Довідка. Кендзежин-Козьле — місто в південно-західній Польщі, на річці Одра. Діє один з найбільших річкових портів Польщі.

Адміністративний центр Кендзежинсько-Козельського повіту Опольського воєводства.

ВІКНА 6


Коментарів: 2

 • Анонім (20:05 05/01/2021)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.222.202.133]

  тю, все це пуста ігра в дружбу, максимум халявні поїздки для чиновників мєлкого рангу - яка може бути "патрнерська співпраця" між пшецькою і бандерівською дирою? для пшеків ви бидло а вони пани, що між вами може бути спільного, хіба що вони живуть на вкраденій німецькій землі а ви на вкраденій польській.

  • ББА (19:13 07/01/2021)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 79.71.28.240]

   саме головне щоб ватне лайно не пхало свої свинячі писки в справи інших країн - а українці з поляками без проблем розберуться відносно спільних справ .

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.