Калуш отримав тепло від Калуської ТЕЦ

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 2702

Холодна осінь стала причиною того, що опалювальний сезон в Україні розпочався на два тижні раніше, ніж зазвичай. Проте, у Калуші тепло отримали тільки від котелень, оскільки не була укладена угода із Калуською ТЕЦ. Відтак, 60% містян гріла тільки надія на теплу погоду.

Як повідомив ”Вікна” директор Калуської ТЕЦ Сергій Таран, після підписання угоди з КП “Водотеплосервіс”, у вівторок, 8 жовтня, підприємство отримало заявку щодо термінів подачі теплоносія для населення та бюджетних споживачів з урахуванням необхідного для пуску обладнання ТЕЦ терміну.

— У середу, 9 жовтня, Калуська ТЕЦ була запущена і вчора, 10 жовтня, тепло надійшло у магістралі, — зазначив Сергій Таран. — Стежити за тим, щоб тепло надійшло безпосередньо до споживачів, тепер мають КП “Водотеплосервіс” та ЖЕО.

Як повідомляли “Вікна”, у понеділок, 7 жовтня, у Києві відбулася нарада, у якій взяли участь директор ДПЗД «Укрінтеренерго» Максим Кучер, міський голова Ігор Насалик та директор КП «Водотеплосервіс» Ігор Яковина. У результаті була підписана угода про постачання тепла Калуською ТЕЦ. За словами Сергія Тарана, угода підписана на умовах, які запропонувало ДПЗД «Укрінтеренерго», в управлінні якого перебуває Калуська ТЕЦ.

Угода прописує умови погашення заборгованості перед Калуською ТЕЦ. Нагадаємо, що загальний борг КП “Водотеплосервіс” перед Калуською ТЕЦ становить 112 млн. гривень.

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Матрона (17:57 16/10/2015)
  Оцінка: +1 / -3 | [IP: 91.241.110.67]

  Брехня.На посьолку тепла не має....Брехуни.....

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.