Громадські слухання. Школу у селі Мостище планують реорганізувати у філію Калуського ліцею

Категорія: Влада -> СоціумПереглядів: 739

20 липня у селі Мостище відбудуться громадські слухання з питання щодо реорганізації Мостищенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Калуської міської ради.

Мостищенську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Калуської міської ради пропонується реорганізувати у філію опорного закладу – Калуського ліцею №10 Калуської міської ради, повідомляє офіційний сайт Калуської міської ради.

Калуська міська рада пропонує мешканцям села Мостище долучитися до даного обговорення.

Пропозиції (зауваження) просять подавати у письмовій формі на адресу: м. Калуш, 77300, Івано - Франківська обл. вул. І.Франка,1 та надсилати електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю politkalush@ukr.net у термін до 27 липня 2020 року включно. Анонімні пропозиції (зауваження) розглядатись не будуть. Пропозиції мають містити обґрунтування щодо конкретної назви згідно з чинним законодавством.

Громадські слухання відбудуться о 16:00 у Народному домі за адресою: вул. Робітнича,14.

 

КАЛУШ ФМ 1


Коментарів: 2

 • Анонім (09:49 22/06/2020)
  Оцінка: +1 / -2 | [IP: 217.12.223.227]

  а шо тут обговорювати - реформа школи то вже рішонне питання - буде пару нормальних середніх шкіл а решта по савецькій класифікації 8-лєтки - просто держєві зовсім не потрібно аби 95% дибілів мали псевдовищу освіту - вистачить 20% а решта на поля любимої польщі/стройки любимої чехії/жопопідтирання любимої італії. рішонні питання не обговорюють, вуйки.

  • ББА (15:20 22/06/2020)
   Оцінка: +1 / -2 | [IP: 79.75.59.152]

   ну тобі ж було достатньо тої освіти щоб тут постійно гадити

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.