Фахівці: Сосновий ліс в мікрорайоні Підгірок необхідно вирубати

Категорія: ЕкологіяПереглядів: 601

Спеціалісти вважають, що через ураження дерев у Підгорецькому лісі шкідниками санітарної рубки недостатньо, треба провести суцільну вирубку.

18 листопада цього року комісія з представників ДП «Калуське лісове господарство», Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Івано-Франківськлісозахист» та управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради провела обстеження лісових насаджень в мікрорайоні Підгірки, що належать ДП «Калуський лісгосп» та знаходяться на території Калуської міської ради, на предмет їх лісопатологічного стану та доцільності призначення їх в суцільні санітарні рубки

За результатами обстеження комісія встановила, що згідно відводу, запас на двох ділянках становить 475 м3/га (повнота деревостану становить 0,3-0,48), насадження втратило біологічну стійкість внаслідок ослаблення від дії стовбурових шкідників та хвороб лісу. Пошкоджені дерева, які підлягають обов’язковій вирубці через дію комплексу еколого-кліматичних факторів та шкодочинності стовбурових шкідників, становлять 100%, в результаті чого повнота залишеної частини деревостану знизиться нижче 0,1. Проведення вибіркової рубки є недоцільним, інформує управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міськради.

З метою наведення належного санітарного стану та посилення біологічної стійкості в лісах ДП «Калуський лісгосп», а також недопущення розповсюдження хвороб, стовбурових шкідників та втрати технічної якості деревини на описаних ділянках комісія дійшла висновку, що доцільно провести суцільні санітарні рубки на площі 1,6 га з урахуванням вимог п.28 Санітарних правил в лісах України (постановка КМУ від 26.10.2016 року №756) та забезпечити лісовідновлення на лісосіках шляхом створення лісових культур.

КАЛУШ ФМ 2


Коментарів: 1

 • Анонім (16:58 29/11/2019)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 194.106.216.51]

  здрастє прієхалі - той лісок вже більше місяця як бодро пиляють, а ви тут пишете що його "необхідно" випиляти. с добрим утром дарагіє таваріщі.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.