Долинську та Рожнятівську райдержадміністрації реорганізують і приєднають до Калуської

Категорія: ВладаПереглядів: 297

Вже розпочато процедуру реорганізації у Долинській та Рожнятівській районних державних адміністраціях, яка відбувається у зв’язку з впровадженням адміністративно-територіальної реформи і завершенням реформи децентралізації.

Нагадаємо, що в результаті децентралізації влади в Україні Урядом та Верховною Радою створено 1469 територіальних громад замість 11,5 тис. місцевих рад та утворено 136 районів замість 490. Разом із скороченням кількості районів має відбутися і скорочення кількості районних державних адміністрацій, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської РДА.

Відповідно до розпорядження ОДА від 04.01.2021 №2 «Про утворення комісій з реорганізації районних державних адміністрацій» утворено комісію з реорганізації Долинської, Рожнятівської районних державних адміністрацій шляхом їх приєднання до Калуської РДА. Головою комісії призначено голову Калуської райдержадміністрації Жанну Табанець.

На першому засіданні комісії з реорганізації, яке відбулося 11 січня, уповноваженим особам доручили здійснити заходи щодо попередження можливого наступного звільнення працівників райдержадміністрацій, які реорганізовуються, про що видано відповідне розпорядження.

На даний час у Калуській райдержадміністрації штатна чисельність становить 87,5 штатних одиниць, у Долинській РДА – 98, у Рожнятівській РДА – 89. Загальна чисельність у 3 райдержадміністраціях – 274,5 штатних одиниць. Після реорганізації, згідно з розпорядженням ОДА від 04.01.2021 №1 «Про деякі питання діяльності районних державних адміністрацій»,  штатна чисельність у Калуській райдержадміністрації становитиме 163 штатні одиниці.

Крім того, доручено підготувати план заходів, пов’язаних з реорганізацією Долинської, Рожнятівської районних державних адміністрацій, та план вивільнення державних службовців. На засіданні детально обговорено питання процедури реорганізації Долинської і Рожнятівської райдержадміністрацій. Наголошено на важливості недопущення порушення трудових прав працівників.

«У першу чергу треба діяти в рамках Закону і не забувати, що за кожним рішенням стоять люди. Тож не маємо права на помилки», – наголосила голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець.

 

КАЛУШ ФМ 6


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.