До прикарпатських бджолярів приїхали представники Посольства США домовлятися про співпрацю. ФОТО

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 1079

Під час зустрічі йшлося про те, чи можуть співпрацювати бджолярі України і США у питаннях селекційної справи.

Марія і Микола Боднарі 30 років тому започаткували бджолине господарство "Карпатська бджола". Коли групи делегатів 43-го Міжнародного Бджільницького Конгресу Апімондії, що відбувся восени 2013 року в Києві, відвідували одна за одною бджолине господарство "Карпатська бджола", що в Угринові на Калущині, то інформація про українських майстрів з матковивідної справи була поширена у всі куточки нашої планети, адже Конгрес прийняв фахівців бджільництва зі 115 країн світу всіх п’яти континентів.

А днями племінну пасіку Марії та Миколи Боднарів відвідали дипломат Економічного відділу Посольства США в Україні Трей Ватсон (Trae Watson), який займається питаннями торгівлі, помічник з економічних питань посольства США в Україні Валентина Сизая та голова правління громадської організації "Всеукраїнське Братство Бджолярів України" Тетяна Васильківська, інформують "Вікна".

Під час зустрічі йшлося про те, чи можуть співпрацювати бджолярі України і США у питаннях селекційної справи; чи цікавить інвесторів США українське бджільництво як ключова галузь у аграрному секторі, від розвитку якої залежить врожайність багатьох сільськогосподарських культур, продовольчий кошик, екологічний стан довкілля тощо; як зацікавити бізнес США імпортом монофлорних медів з України, зауважує Тетяна Васильківська.

Близьке знайомство з реальною роботою щодо вирощування бджолиних маток для гостей з Посольства США в Україні відбулося в атмосфері традиційної гостинності господарів племінної пасіки "Карпатська бджола" Марії і Миколи Боднарів.

 

Курс 0


Коментарів: 2

 • Анонім (09:13 21/09/2017)
  Оцінка: +4 / -0 | [IP: 176.36.117.185]

  хі, хі, і де результати "співпраці"? де контракт на поставку в юесей тонн меду\маток на мільйони юесде?? і з яких пір негри з посольства займаються бізнесом? напишіть так як є - просто піндоси развлєкаються в своїй новій резервації юкрейн.

 • Стаханов (09:42 21/09/2017)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 46.149.185.205]

  Це добре,що гамериканці завітали до нас, пропонуючи "провідну галузь у аграрному секторі",як бджолярство! Тільки куди дітись іншим провідним галузям у с\господарстві¿ А,вони мали на уваці породу АФРИКАНСЬКИХ БДЖІЛ,ЯКІ ЗНИЩУЮТЬ УСЕ І УСІХ НА СВОМУ ШЛЯХУ,ЯК ШЕРШНІ І ЇМ ПОДІБНІ ЖИВІ ІСТОТИ У ВР,БАНКОВІЙ,.,ЧИНОВНИКІВ,ЯКІ РОЗМІСТИЛИСЬ У БУДІВЛІ МІСТА НА ВУЛ. ШЕВЧЕНКА.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.