Депутати вдруге не проголосували за продаж калуської друкарні. ВІДЕО

Категорія: Міська радаПереглядів: 853

Депутати Калуської міської ради вдруге відмовилися продавати калуську друкарню. Для прийняття рішення не вистачило одного голосу. У такий спосіб, кажуть депутати, перестрахувалися від ризиків.

- Ми не знаємо, яким буде фасад, цільове призначення даної будівлі. Крім того, депутати не впевнені, що це не буде черговий довгобуд. Міська рада готова голосувати, коли у договорі чи у рішенні буде це прописано із зазначенням терміну здачі в експлуатацію, - пояснив Олег Руско, депутат міської ради.

Міський голова Ігор Матвійчук пропонував погодити умови продажу друкарні із депутатською комісією.

Коли пропозиція міського голови не вплинула на рішення депутатів, той пообіцяв врахувати це під час фінансування «певних округів».

Калуська друкарня не функціонує упродовж кількох років. Тривалий час приміщення слугувало громадською вбиральнею та місцем для зібрань молодіжних компаній. І навіть — кілька разів горіло. Лише тоді у місті подбали, щоб обмежити доступ до друкарні. Тепер тут час від часу відбуваються мистецькі акції.

- Потрібно приблизно 10-12 млн. гривень, щоб довести приміщення друкарні до належного стану для подальшої експлуатації. Там не все так просто, адже із 1940-их років там працювала друкарня, тому у приміщенні накопичилися шкідливі речовини. Там потрібно провести знезараження, - каже Олександр Челядин, голова Фонду майна комунальної власності.

На думку міської влади, приміщення доцільніше продати, а на ці гроші — втілити інші соціальні чи інфраструктурні проекти. Від приватизації до бюджету можна залучити мінімум півтора мільйона гривень.

- Приходили, дивилися, крутили головою і казали, що там дуже багато треба вкладати. З’явилася людина, яка зацікавилася цим об’єктом. Ми раз винесли на сесію — депутати сказали, що не зрозуміли. Потім я працював із депутатами, пояснював і розказував, що не доцільно вкладти 10-12 млн. гривень у цей об’єкт, ліпше продати, заробити і вкласти, наприклад, у Ратушу, - вважає Олександр Челядин.

Голова Фонду комунального майна зауважив, що приміщення друкарні не має статусу історичної пам’ятки. Відтак, міська влада готуватиме рішення про продаж приміщення друкарні на наступну сесію міської ради.

Автор: VIKNATV

ВІКНА 0


Коментарів: 3

 • к2 (06:37 28/04/2016)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.149.183.130]

  Барани баранами,заради власних амбіцій,а точніше тупості,профукали гроші.

 • RuslanBat (14:01 28/04/2016)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.149.186.23]

  а я думаю спасли інвестора від невдачі най ліпше чувак вкладе в шось толкове бабки

 • Роман (13:24 29/04/2016)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 176.120.103.204]

  Вона скоро сама завалиться!

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.