“Чекай, може приїде...”. Калушанка обурилась “свавіллям перевізника” маршруту №6

Категорія: ТранспортПереглядів: 711

У мережі калушанка звернулася до влади міста, щоб провести перевірку маршруту №6. Адже не вперше люди чекають на морозі автобус, який не приїжджає за графіком.

 

Тетяна Будзан у соцмережі зазначила:

"Ну справді, скільки можна це терпіти????? Чому влада не вирішує і закриває очі на свавілля перевізника, який здіснює перевезення пасажирів маршруту № 6!!!! Скільки Вам ще потрібно написати звернень, щоб Ви звернули на це увагу?".

Тетяна зазначає, що 15 січня о 21:13 на зупинці "Євшана" не було маршрутного автобуса №6:

"Дана ситуація повторюється вже не вперше (попереднє звернення було від 08.01.19, на яке ще не отримала відповіді. Кожного разу коли вона виникає (як і в цьому випадку), я особисто звертаюся в Управління економіки із письмовим зверненням щодо налагодження роботи маршруту №6. Отримую одну і ту ж саму відповідь:" Що, проведено роз’яснювальну роботу щодо недопущення таких випадків у майбутньому" і тп. Вкотре повідомляю , "роз’яснювальна робота" неефективна потрібні дії!!! З 5 листопада 2018 на зупинках громадського транспорту встановлено нові графіки руху автобусів, яких мали б дотримуватись перевізники, але на них можна хіба що написати: "Чекай, може приїде..."

Мешканка Підгірок нагадує, що з 15 грудня 2018 ціна за проїзд зросла і надалі з березня зростатиме, а проблеми з даним маршрутом не усунені

У зверненні калушанка пропонує владі міста: 1) Провести перевірку маршруту; 2) встановити реальний графік руху автобусів, якого чітко дотримуватимуться перевізники; 3) вжити заходів щодо недопущення таких ситуацій в майбутньому; 4) вже нарешті запустити онлайн-спостереження за рухом автобусів через додаток до смартфона (який мав бути реалізований як пілотний проект ще в квітні 2018); 5) проінформувати громадськість, куди поділись 45 тис. грн для функціонування системи GPS-контролю за рухом громадського транспорту, які були закладені у програмі розвитку автотранспорту затвердженою Калуською міськрадою 2017 року.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 3

 • Анонім (14:00 17/01/2019)
  Оцінка: +2 / -4 | [IP: 185.222.202.125]

  ой, яка у нас пані гонорова!! як вміє вимагати в соцмережі - соцмережі ще ж совіцька газета правда, їх всі зобов"язані читати і виконувати всі "звернення" (еслі чйо - я не воділа буса номер 6) - вуйки, ви пойміть, що навіть за п"єтку цей рейс збитковий - одна ціна має бути як їхати від технікума до бані і зовсім інша якщо їхати від училища до лікарні - реальна ціна гривня за кілометр а може і 2 гривні - вот і счітай і не возмущайсі що нема буса - не подобаєсі то бери таксушку, доїдеш з комфортом, хі, хі.

 • Роман (22:59 21/01/2019)
  Оцінка: +0 / -2 | [IP: 93.75.251.166]

  Та лемкам то не зрозуміло й так!

 • Анонім (11:13 24/01/2019)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 46.149.182.47]

  Не пиз діт рагулі.Всі рейси по Калушу прибуткові.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.