«Андрій Найда – грамотний, чесний, справедливий і вмілий керівник»

Категорія: ВладаПереглядів: 1123

Що думають про кандидата на міського голову працівники «Калуського трубного заводу» та відомі особи Прикарпаття?

Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська:

– Знаю Андрія ще з лав Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та бачив його професійний ріст на різних посадах виробництва. Тому впевнений, що він стане справжнім господарем в Калуській громаді.

Ігор Баб’як, головний інженер ТОВ «Калуський трубний завод»:

– Я три десятки літ відпрацював на виробництві хлорвінілу найбільшого в Калуші промислового підприємства, також певний період обіймав посаду головного інженера у ТОВ «Синтра» й уже 12-ий рік працюю на Калуському трубному заводі. За свою трудову діяльність доводилось співпрацювати з багатьма керівниками різних рівнів і особливо директорами підприємств. Відверто скажу, що такого грамотного, чесного, справедливого й умілого керівника підприємства, як Андрій Михайлович Найда, з яким ми разом перебуваємо на заводі практично від початку його будівництва, я ніколи й ніде не зустрічав.

Надзвичайні професійні здібності цього молодого спеціаліста – випускника механічного факультету вищого навчального закладу нафти і газу оцінив ще в «ЛУКОРі» («КАРПАТНАФТОХІМі»Підморгую на виробництві хлорвінілу. Тут я працював начальником ремонтно-механічного цеху, а він трудився в цеху розділення повітря спершу слюсарем механічної служби. А потім А. Найда за рекордно короткий термін очолив цей структурний підрозділ виробництва хлорвінілу. Став його керівником завдяки своєму старанному виконанню попередніх обов’язків апаратника, майстра зміни та заступника начальника цеху.

Очоливши трубний завод, Андрій Михайлович практично сам вишукував й підбирав кадри для нього, а після пуску підприємства організував його роботу таким чином, що воно дуже швидко стало лідером в Україні з виробництва трубної продукції. Якщо на початку працювали тільки дві лінії з виробництва поліетиленових труб, то тепер процес виробництва водопровідних, каналізаційних, газопровідних труб у цілодобовому режимі здійснюється на чотирьох поліетиленових та чотирьох ПВХ-лініях. На заводі постійно удосконалюється й оновлюється технологічне обладнання, збільшуються обсяги виробництва трубної продукції, розширюється її номенклатура й асортимент. За 11 років його існування підприємства впроваджено чимало інновацій, зокрема налагоджено серійний випуск обсадних труб для артезіанського водопостачання, ПВХ-труб зі спіненим внутрішнім шаром, труб «КОРСІС», «СПІРОКОР» та інших. Фактично всі ці новітні ідеї та рішення виношувалися й приймалися директором заводу, який і допомагав колективу підприємства їх реалізовувати.

Ставши депутатом Калуської міської ради, Андрій Найда активно працював з виборцями, сприяв вирішенню їхніх проблем й поліпшенню роботи цього органу місцевого самоврядування на благо громади міста. В нього є багато нових ідей і задумів, які, певен, зумів би успішно реалізовувати зі своєю командою на посаді голови Калуської міської ОТГ, якщо виборці віддадуть перевагу цьому молодому високоосвіченому, добропорядному місцевому мешканцю й керівникові одного з найуспішніших в Україні промислових підприємств.

Василь Білоус, електрогазозварник механічної служби ТОВ Калуський трубний завод»:

– З Андрієм Найдою я теж працював у цеху розділення повітря виробництва хлорвінілу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Знаю його вже понад 20 років. Це дуже порядна й розумна людина. Поганих відгуків про його роботу на цьому підприємстві ніколи не було. Такого фахівця керівництво «КАРПАТНАФТОХІМу» навіть не хотіло відпускати на Калуський трубний завод, коли йому там запропонували високу керівну посаду. Скажу більше: завдяки директорові Андрію Найді завод від початку випуску першої продукції практично жодного разу не зупинявся навіть для проведення капітального ремонту технологічного обладнання. Керівник так організував виробничий процес, щоб при потребі можна було одну-дві технологічні лінії ремонтувати, а всі решта працювали. Не призупиняло роботу наше підприємство і в найскладніші періоди економічної кризи в Україні та світі.

Андрій Найда вміло керує заводом, розвиває його економічно-господарську діяльність. Він має досвід роботи з міністерствами, підтримує зв’язки з різними відомими фірмами світу, неодноразово відвідував різні країни з метою вибору та придбання необхідного нового технологічного обладнання для реалізації проєктів, пов’язаних з удосконаленням технологічних процесів та налагодженням випуску нових видів трубної продукції. І я не сумніваюся, що саме Андрій Найда зможе так само успішно проявляти свої знання, надзвичайно високі організаторські й управлінські здібності, коли керуватиме Калуською міською ОТГ. Треба давати дорогу молодим. А серед тих, хто балотуються на цю виборну посаду, кращої кандидатури від директора Калуського трубного заводу я не бачу. І не тому, що він мій керівник. Просто в ньому я бачу ту людину, яка реально може добросовісно служити Калуській громаді й зробити багато добрих справ у місті та селах району. І якщо так станеться, що виборці висловлять йому довіру, то, без сумніву, зміниться в кращий бік і наше життя.

Наталія Корнага, юрисконсульт ТОВ «Калуський трубний завод»:

– Пропрацювавши в комунальній сфері 16 років, зокрема в юридичному управлінні КП «Водотеплосервіс», та понад три роки на Калуському трубному заводі, я можу порівняти організацію роботи там і тут. Я маю на увазі організацію самого робочого дня, завдання, які даються працівникам, контроль їх виконання. На трубному заводі це було щось нове для мене порівняно з організацією робочого дня у «Водотеплосервісі». Але те, що запровадив Андрій Найда, мені більше сподобалося. Тут працівник сам планує свій робочий день, він знає, що має зробити, скільки часу на це треба витратити, і ніхто його не підганяє. І така організація праці більш дієва, бо жоден керівник не може достеменно знати роботу кожного працівника. Але виконання робіт контролюється і відповідним чином оцінюється.

Також мені імпонують організаторські й управлінські здібності Андрія Найди. Дуже суттєво, що на заводі вся діяльність відбувається відповідно до чинних норм і законів України. Директор підприємства сам закон не переступає й не заставляє когось це робити. В його діях бачу одні позитиви.

Михайло Кизимишин, начальник цеху розділення повітря ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»:

– З Андрієм Найдою ми знайомі з того періоду, коли він влаштувався на роботу в цех розділення повітря. Я тоді працював заступником начальника цеху, а начальником був Богдан Хрущ. Після його смерті начальником цеху призначили Андрія Найду, а я дальше виконував обов’язки заступника начальника. А керівником цього підрозділу став, коли Андрія «відпустили» на посаду директора ТОВ «Калуський трубний завод», яке споруджувалося поряд.

Що можу сказати про цього? Це – це дуже розумна й працелюбна людина. Він завжди мав купу ідей, задумів, поглядів щодо перспектив виробничої діяльності, запровадження прогресивних технологій. Але найголовніше, що Андрій Михайлович не тільки міг щось придумати, а й безпроблемно реалізувати свої розробки, проєктні рішення. І якщо він вже брався за справу, то завжди доводив її до кінця. Яскравий приклад цього – споруджений під його керівництвом сучасний завод, який стабільно працює й постійно розвивається.

Володимир Слюзар, колишній заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з виробничих питань:

– Характеризуючи Андрія Найду, до призначення якого на посаду начальника цеху розділення повітря був особисто причетний, можна підібрати безліч позитивних епітетів. Він неабияк віддавався роботі і швидко прогресував, за жодних складних обставин, що, безперечно, виникають на виробництвах, не падав в паніку, а приймав правильні рішення та професійно їх виконував.

Андрій Найда дуже мені імпонує і в депутатській роботі в міській раді. Він має ту хватську жилку взятися за будь-яку роботу та може виконати її якнайкраще. Для господарки міста такі люди дуже потрібні.

На знімку: на оперативній нараді в Андрія Найди головні спеціалісти заводу.

Нафтохімік 2


Коментарів: 1

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.