Коронавірус на Калущині: кількість госпіталізованих зросла до 22-х

Категорія: СоціумПереглядів: 254

Станом на 1 вересня у стаціонарних закладах охорони здоров’я Калуської громади перебували 18 хворих із коронавірусною хворобою та пневмонією, а на 8 вересня — 22. Усі госпіталізовані є жителями громад колишнього Калуського району, інформують "Вікна".

За останній тиждень, з 1 по 8 вересня, на Калущині зафіксовано 61 підозру на коронавірусну хворобу (попереднього тижня — 67) та стільки ж — 61 — нових випадків захворювання. Попереднього тижня виявили 65 нових випадків захворювання. 

Нагадаємо, у серпні було виявлено 134 нові випадки коронавірусної хвороби. Кількість підозр на COVID-19 і виявлених нових випадків у серпні та впродовж першого тижня вересня практично співпадає. Це може означати, що циркуляція інших респіраторних вірусів зараз мінімальна, а поява симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції, скоріш за все, вказує на COVID-19.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.