Зупинка цехів і скорочення працівників. ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і влада міста обговорили шляхи вирішення проблеми

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 587

12 лютого представники влади міста на чолі з Ігорем Матвійчуком зустрілися з керівництвом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Формат зустрічі обумовлений першочергово зверненням представників об'єднаної організації профспілки «КАРПАТНАФТОХІМу» до голови міста і висловленням стурбованості щодо ситуації, яка може скластися на виробництві та в місті після припинення діяльності цехів підприємства та вивільнення працівників, повідомляє пресслужба Калуської міської ради.

 Розставлено акценти у важливих питаннях діяльності підприємства, окреслено штрихи їх спільного вирішення з майбутнім продовженням перемовин. Як один із конструктивних кроків міський голова запропонував керівництву «КАРПАТНАФТОХІМ» винести на позачергову сесію міської ради (13 лютого) звернення міськради до найвищих представництв держави щодо ситуації, яка склалася на підприємстві.

 

КАЛУШ ФМ 4


Коментарів: 1

 • Анонім (11:56 13/02/2020)
  Оцінка: +5 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  ги, оце то да, виявляється ще таке як профсоюзи школа комунізму існує (так було написано в профсоюзному білеті) - і явствєнно запахло пустопорожніми словами - "розставлено акценти", "окреслено штрихи", і як результат - "винести звернення". таке враження ніби зараз і не капіталізм а так, 1986 рік і при владі лисий балабол з америкою на лобі. вуйки, як нема заказчика вашої продукції то нічого гриміти пустими відрами, шум створювати. бєрі пабольше, бросай подальше, отдихай пока лєтіт - ось єдине в вашому випадку вирішення "ситуації" яка сама собою, не інакше, неожиданно "склалася".

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.