Знайшли кишкову паличку: у Калуші вода із трьох джерел непридатна для споживання

Категорія: СоціумПереглядів: 503

 

У Калуському районі дослідили воду із трьох джерел. У всіх виявили небезпечні для здоров’я людини бактерії.

Працівники Калуської міськрайонної філії ДУ «Івано  – Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» в травні місяці провели моніторингові дослідження проб води з джерел «Богуна» мікрорайону Підгірок (біля Калуської центральної районної лікарні), «Капличка» мікрорайону Підгірок і «Криничка» вулиця Сірка мікрорайон Височанка, повідомляє пресслужбу Калуської міської ради.

Досліджені проби з джерела за показниками епідемічної безпеки не відповідає вимогам  Додатку 1  до ДСанПіНу 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»,  виділені бактерії групи кишкової палички. А у пробах води з джерел «Капличка» мікрорайону Підгірок і «Криничка» вулиця Сірка виділено ще й кишкову паличку, яка в нормі відсутня.

З метою попередження виникнення можливих епідускладнень та спалахів гострих кишкових інфекцій вживати воду з вище вказаних джерел для пиття чи побутових потреб не рекомендовано.

WEST_NEWS 0


Коментарів: 1

 • Анонім (12:52 28/05/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  і не буде придатна, поки всі вулиці не построять собі фекальну каналізацію і не ліквідують свої гнилі септики і вигрібні ями типу віходок.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.