За минулу добу на Калущині зафіксували 62 випадки коронавірусу та 2 смерті

Категорія: СоціумПереглядів: 210

Станом на 21 жовтня 157 хворих із пневмонією перебувають у стаціонарних медичних закладах Калуської громади (+4 за добу). У 145-ти підтверджений діагноз коронавірусної інфекції (-2). Іногородніх — 48 (+1), інформують "Вікна".

За отриманою інформацією від медичних закладів Калуської громади і району, на території міста і сіл колишнього Калуського району зареєстровано 6054 лабораторно підтверджених випадки коронавірусної хвороби.

За вказаний час зафіксовано 62 нових випадки захворювання (+1 за добу).

Загалом коронавірус лабораторно не підтвердили в 9901-єї особи (+133). Відтак за вказаний період медзаклади Калущини отримали результати 195 ПЛР-досліджень (+108).

Станом на 21 жовтня очікують результатів аналізів 18 пацієнтів (-16 за добу).

За увесь період зареєстровано 15 973 підозри на коронавірусну хворобу (+105 за добу).

За минулу добу на Калущині зафіксували 2 летальних випадки від коронавірусу. А загалом у Калуській громаді з початку пандемії померли 253 особи (з Калуша — 169). Обоє померлих — із Калуша. Востаннє про дві смерті від коронавірусу повідомляли 18 жовтня.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.