З сьогоднішнього дня Калуш – у «жовтій» карантинній зоні

Категорія: СоціумПереглядів: 558

9 жовтня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого визначили нове епідемічне зонування відповідно до темпів поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Відтак Калуш, який спершу перебував у «червоній», а потім у «помаранчевій» зоні з понеділка, 12 жовтня, переходить у «жовту» зону.

До «жовтої» зони також увійшли Коломия, Богородчанський, Верховинський, Галицький, Городенківський, Долинський, Коломийський, Надвірнянський, Рогатинський, Рожнятівський, Снятинський та Тлумацький райони Івано-Франківської області.

У «помаранчевій» карантинній зоні залишилися міста Івано-Франківськ та Бурштин, Косівський і Тисменицький райони Івано-Франківської області.

Калуський район віднесений до «зеленої» зони.

 

КАЛУШ ФМ 3


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.