З метою запобігання поширенню інфекції калуські нафтохіміки щоденно відвантажують десятки тонн гіпохлориту натрію на адресу міст та підприємств України

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 972

Після того, як ще 18 березня керівництвом товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» було прийнято рішення про благодійне виділення для потреб Калуської міської ради трьох тонн гіпохлориту натрію, який є дезінфікуючим засобом для обробки будівель, їх внутрішніх приміщень і навіть вулиць, число бажаючих придбати його значно зросло.

Як повідомив редакції «НК» начальник цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом виробництва ПХВСС і КС Володимир Оленич, тепер щоденно їх працівники відвантажують цей продукт як громадам, так і підприємствам Калуша, Івано-Фанківщини й інших міст України.

– 24 березня, приміром, – розповідає Володимир Степанович, – 20 тонн цього продукту ми завантажили для потреб міста Тернополя. – Але в основному все-таки ми його надаємо калуським комунальним та промисловим підприємствам, а також нашої Івано-Франківської області.

Єдине, що може пригальмувати процес відвантаження гіпохлориту натрію, так це наявність відповідної тари. До цього часу ми в основному завантажували дезінфікуючий засіб в однотонні євроємності. Але їх сьогодні в нас уже недостатньо, і вони необхідні для відвантаження готової продукції нашим постійним споживачам.

Більш детально з географією поставок дещо призабутого останнім часом дезінфікуючого засобу, який у свій час мав назву «Білизна», а в народі – «калушанка», журналісту «НК» розповів заступник генерального директора Ярема Рудик.

– Відразу після оголошення карантину на адресу підприємства стали звертатися керівники міст і підприємств з проханням надати їм наш гіпохлорит натрію для проведення дезінфекції приміщень та будівель. І ми стараємося задовольнити їхні потреби, адже мова йде про здоров’я і життя людей, – наголошує Я. Рудик. – Не хочу вдаватися у деталізацію того, скільки ми цього продукту відвантажили, а лише назву адресати поставок. Це, зокрема, Івано-Франківська обласна державна адміністрація, Коломийська міська рада, цементно-шиферний комбінат у Ямниці, Управління ДСНС в Івано-Франківській області, Брошнів-Осадська та Верхнянська ОТГ, Калуська ТЕЦ й ряд інших підприємств міста Калуша. Загалом обсяг цього дезінфікуючого засобу, який ми вже надали, станом на 26 березня становив понад 100 тонн. Але, зважаючи на ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції, підприємство й надалі шукатиме можливості з надання такої допомоги.

Степан Василів.

Нафтохімік 21


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.