Впритул до санітарної зони. У Калуші хочуть збудувати сервісну станцію для автомобілів

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 630

На вулиці Богдана Хмельницького, навпроти автозаправки, планується будівництво гаражів та автомобільного сервісу.

 

Ділянка, яку планують забудувати, була придбана на відкритих земельних торгах. Її більша частина знаходиться у санітарно-захисній зоні, повідомляють "Вікна".

Довідка. Санітарно-захисні зони створюються навколо об'єктів, які є джерелами виділення шкідливих речовин, запахів, підвищених рівнів шуму, вібрації, ультразвукових і електромагнітних хвиль, електронних полів, іонізуючих випромінювань тощо, з метою відокремлення таких об'єктів від територій житлової забудови. У межах санітарно-захисних зон забороняється будівництво житлових об'єктів, об'єктів соціальної інфраструктури та інших об'єктів, пов'язаних з постійним перебуванням людей.

Забудувати планується лише приблизно четверту частину земельної ділянки — 118 кв. метрів, повідомив сьогодні під час громадських слухань головний архітектор міста Роман Кузик. За його словами, гаражі будуть зведені у формі боксів, адже їх планують використовувати як сервісну станцію для автомобілів.

ВІКНА 0


Коментарів: 2

 • Анонім (09:43 09/12/2017)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 178.165.72.177]

  ги, теж мені новина - та пройдіться приватним жилим сектором там де живуть бариги-ізвозчікі (вони себе вважають ПІДПРИЄМЦЯМИ) - цілі гаражі з купою бусів, і ні про ніякі "санітарні зони" вони ніколи не чули. основа української ментальності - кидати своє лайно за паркан сусідам, так було є і буде, це в понятті касти цих людей і є свобода, хі, хі.

  • Бодя Білдер (21:06 11/12/2017)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 46.149.185.198]

   Шо ти хочеш від пригноблених

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.