Визначено переможців на пасажирські перевезення до 9 сіл, на маршрут «Калуш – Зелений Яр» знову не виявилося охочих здійснювати пасажирські перевезення.

Категорія: ТранспортПереглядів: 411

12 липня голова Калуської районної державної адміністрації Наталія Бабій провела засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на 10маршрутах приміського сполучення. Це, зокрема, «Калуш – Верхня»,«Калуш – Станькова», «Калуш –Довге-Калуське», «Калуш – Перевозець», «Калуш –Середній Угринів», «Калуш – Томашівці (через Копанки)», «Калуш – Завій», «Калуш – Яворівка», «Калуш – Кадобна» і «Калуш – Зелений Яр», інформує прес-служба РДА.

На засіданні розкрито конверти з документами учасників конкурсу. До участі у конкурсі на перевезення до сіл Верхня, Станькова, Довге-Калуське, Перевозець, Середній Угринів і Томашівці документи подало ПП «Західавтотранс» (директор Микола Манелюк); до сіл Завій і Яворівка – перевізник Ігор Максимів, до Кадобни – ТОВ «Автотранспортна асоціація» (директор Юрій Мутовін). Усі документи перевізниками подано в повному обсязі.

Варто зазначити, що оголошення про конкурс публікувалося не лише в місцевій, а й в обласній пресі (у газеті «Галичина»Підморгую з метою залучення більшої кількості перевізників до конкурсу. Однак на конкурс подали документи лише місцеві перевізники. На кожен маршрут документи подав один учасник. Щоправда, на останній маршрут – «Калуш – Зелений Яр» – знову не виявилося охочих здійснювати пасажирські перевезення.

Після детального обговорення кожного маршруту із перевізниками та сільськими головами конкурсний комітет у складі представників влади та громадськості визначив переможців-перевізників на право здійснення перевезення пасажирів у приміському внутрішньорайонному сполученні на маршрутах загального користування. До Верхні, Станькови, Довгого-Калуського, Перевозця, Середнього Угринова і Томашівців (через Копанки) перевозитиме пасажирів – ПП «Західавтотранс», до Завою і Яворівки – перевізник Ігор Максимів, до Кадобни – ТОВ «Автотранспортна асоціація».

Варто зазначити, що переможці конкурсу дотепер здійснювали пасажирські перевезення на цих маршрутах. Кожному із них конкурсний комітет надав право обслуговувати маршрути терміном на 3 роки.

Після оголошення переможців конкурсу з пасажирських перевезень голова РДА Наталія Бабій наголосила на необхідності дотримання умов договору, чистоти в автобусах, графіків руху тощо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вісті Калущини 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.