Вістівська громада покращить якість водопостачання за кошти швейцарсько-українського проекту DESPRO

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 1064

Загалом 5 сільрад Івано-Франківщини отримають від швейцарсько-українського проекту DESPRO щонайменше по 370 тисяч гривень на покращення водопостачання у своїх селах, інформує КУРС. 

За словами керівника Швейцарсько-Українського проекту DESPRO Оксани Гарнець, цього року переможці проекту отримають по 370 тисяч гривень, якщо водогін складатиме до 6 км, за кожен наступний кілометр буде доплачуватися 50 тисяч гривень. Також 50 тисяч гривень виділяється на облаштування джерела. Кошти виділятимуться кількома траншами, перший транш складатиме близько 70% від загальної суми фінансування.

Оксана Гарнець відзначила, що будуть переглянуті питання фінансування минулорічних переможців, які згідно з проектом повинні були отримати по 240 тисяч гривень.

Перегляд здійснюватиметься через подорожчання матеріалів, необхідних для будівництва. Для того щоб отримати додаткові кошти, сільським громадам потрібно буде обґрунтувати, які саме статті видатків збільшилися і на скільки. Також у Тлумачі за підтримки DESPRO здійснюється пілотний проект співпраці з місцевим комунальним підприємством.

 

Вісті Калущини 13


Коментарів: 1

 • dizel (06:42 17/03/2015)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 93.178.218.140]

  з водопостачанням-ясно,а як з водовідведенням? це буде-екологічна катастрофа,на яку знову грошей небуде.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.