Відомі перші учасники фестивалю “Шляхами Європи”, який відбудеться у Калуші. ФОТО

Категорія: Культура -> АкціїПереглядів: 377

Стало відомо, хто приїде у Калуш на літературну частину фествалю "Шляхами Європи", що відбудеться у цю неділю у самому серці міста.

 

Як повідомляли "Вікна" у неділю, 21 травня, у Калуші відбудеться камерний фестиваль, приурочений Дню Європи, Дню музеїв та галерей і святкуванню Дня міста. Сьогодні стали відомі перші учасники літературної частини фестивалю, що розпочнеться о 17:00.

 Франківчанин Богдан Кирста:

 "Люблю мандрувати та читати вірші на вулицях чужих міст.  Виступав як у рідному місті, так і у Калуші, Львові, Луцьку, Києві та інших. Організовую літературні заходи в Івано- Франківську. Заснував проект "Бібліотечник "- неформальні літературно-акустичні посиденьки у бібліотеці, які проводяться раз на сезон.Читав на різних арт-фестивалях серед яких, зокрема, міжнародний "PortoFrankoGogolFest" та польсько-український "Золота осінь".

Надія Стефанишин: 

"Навчаюся за спеціальністю біологія. Почала писати ще зі школи, мабуть від коли почала розуміти сенс слів і як їх складати у речення і рядки.Брала участь у фестивалі Dreamspace та різноманітних літературних вечорах."

Оля Новак (Кукула Ольга) народилась в містечку Надвірна Івано-Франківської області. В шкільні роки відвідувала літературну студію в місцевому будинку творчості. Навчалась в ІФНМУ, зараз працює лікарем. Почала писати з 2016 року. Брала участь у фестивалі «Dreamspace», «Мовою серця» в Івано-Франківську та читала на різних літературних вечорах.

Мета фестивалю "Шляхами Європи" — навчитися комунікувати одне з одними та, перш за все, якісно розважатися і дарувати радість тим, хто поряд.

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.

Для розміщенння реклами на нашому порталі залишіть свої контактні дані. Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Організація:
Контактне ім'я:
Номер тел:
Ел.пошта:
Коментар:

Скільки буде сім плюс п'ять?

Наш портал зацікавлений у збереженні історичної пам'яті Калуша. Якщо у Вас є фото давнього Калуша чи інша інформація про наше місто, пришліть нам, будь ласка. Ми розмістимо їх на нашому сайті зі збереженням авторства наданих матеріалів.

Фото чи скани можна надіслати через дану форму:

Файл: 1.

Ще фото +
Ваше ім'я:
Номер тел:
Ел.пошта:
Коментар:

Скільки буде чотири плюс дев'ять?

Фото Калуша на нашому сайті можна переглянути ТУТ