Відкрився оновлений ФАП для мешканців села Сівка-Калуська

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 1271

Сьогоднішній день для медичної спільноти нашої Калуської ОТГ (і для мешканців села Сівка-Калуська зокрема) став святковим. Відкрився оновлений ФАП! Цієї події усі чекали давно! Адже щонайменше 1,5 тисячі мешканців громади отримали достойні умови для надання/отримання медичних послуг.

З цією важливою подією привітав присутніх міський голова Ігор Матвійчук. А в розмові з медиками вкотре наголосив, що медична галузь завжди є і залишатиметься пріоритетною в роботі місцевої влади, повідомляє «НК» з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Окрім цього, мешканці села Сівка-Калуська поспілкувалися з міським головою щодо робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася 22-23 червня 2020 року на території Калуської міської ОТГ.

Нафтохімік 2


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.