Уродженець Калуша стане заступником мера Руслана Марцінківа. ФОТО

Категорія: ВладаПереглядів: 408

Руслан Гайда буде заступником з економічних питань міського голови Івано-Франківська.

 

На сесії міського ради сьогодні, 7 червня, депутати прийняли рішення, що заступником голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа стане Руслан Гайда, - інформують "Вікна" з посиланням на "Місто".

"Є така ситуація: Богдану Білику за тиждень буде 65 років, він не зможе виконувати свої обов’яки", -  зазначив Руслан Марцінків і додав, що робити є дуже багато.

Довідково.

Руслан Дмитрович Гайда народився 11 листопада 1967 року в м.Калуш Івано-Франківської області. Здобув дві повні вищі освіти

З 1997 році працював в “Івано-Франківському спиртогорілчаному об’єднанні” на різних посадах. З 2005 по 2010 рр. – гендиректор “Івано-Франківського спиртогорілчаного об’єднання”. У 2011 році став очолив КП “Івано-Франківськтепрокомуненерго”, де працював до 2013 року.

З 2013 по 2015 роки – заступник міського голови з житлово-комунальних питань. У 2018 році знову почав керувати КП “Івано-Франківськтепрокомуненерго”.

ВІКНА 4


Коментарів: 1

 • Анонім (11:40 08/06/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 78.109.23.2]

  ох і рожа, класично - просіт кірпіча. от скажіть вуйки, це у вас така національна гордість коли стандартна по госту лисиця сторожить курятник чи то ви такі горді що лисиця іменно з вашої нори??

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.