Уряд звільнив з Міністерства енергетики калушанку Тетяну Максимець

Категорія: ВладаПереглядів: 730

Уряд провів низку кадрових призначень. Так, на своєму засіданні 11 вересня Кабінет Міністрів України призначив заступників у низку міністерств, інформує Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Уряд також звільнив 9 заступників міністрів.

Зокрема, у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості з посади першого заступника Міністра звільнили Тетяну Максимець.

Нагадаємо, що калушанка Тетяна Максимець була призначена на посаду першого заступника Міністра наказом Міненерговугілля від 15 травня 2018 року.

Додамо, що Тетяна Максимець впродовж 2011-2015 років очолювала юридичний відділ виконкому Калуської міської ради, відтак займала посаду керуючого справами виконкому, з якої через пів року пішла працювати у Міністерство енергетики на запрошення міністра, екс-міського голови Калуша Ігоря Насалика.

 

КАЛУШ ФМ 1


Коментарів: 2

 • Анонім (11:09 12/09/2019)
  Оцінка: +2 / -2 | [IP: 176.107.179.147]

  ну звільнив і звільнив, при владі тепер фінансово-промислова група коломойського, всюди на всіх ключових (це вуйки там де бабло) будуть його люди і калушанка вона чи жителька папуа нової гвінеї ніякої ролі не грає.

 • яя (19:17 13/09/2019)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 188.163.29.27]

  Зато у нас з,явився новий артефакт-гордість нації-це баночка з-під чаю,яку сенцов урочисто подарував зе

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.