Уряд продовжив карантин і ввів режим надзвичайної ситуації у всій країні

Категорія: ВладаПереглядів: 138

Кабінет міністрів продовжив карантинні заходи на 30 днів – до 24 квітня та ввів режим надзвичайної ситуації на всій території України. інформує «НК» з посиланням на «Українську правду».

"Станом на сьогодні, на 10 ранку, у 13-ти областях України і в місті Києві зафіксовано 113 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID 19. Статистика продовжує погіршуватися, тому сьогодні Кабінет міністрів розгляне питання запровадження надзвичайної ситуації на всій території України і переведення в режим надзвичайної ситуації єдиної державної системи цивільного захисту", – повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, відкриваючи 25 березня засідання уряду.

Прем’єр закликав не плутати надзвичайну ситуацію та надзвичайний стан, адже "надзвичайна ситуація" не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.

Режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України на 30 днів. У режим надзвичайної ситуації переведена Єдина державна система цивільного захисту. Відповідно всі карантинні обмеження також подовжені на 30 днів – до 24 квітня.

Нафтохімік 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.