Учні калуських шкіл зібрали 6000 гривень на підтримку дітей з особливими потребами. ФОТО

Категорія: Благодійність -> АкціїПереглядів: 367

В рамках проекту «У єдності сила нації» у загальноосвітніх навчальних закладах Калуша була проведена акція милосердя, організована міським учнівським парламентом, під час якої було проведено ряд благодійних заходів під назвою «Поспішаймо творити добро». Школярі підтвердили, що вони небайдужі до чудого горя.

 

Активна учнівська молодь, вчителі, батьки долучалися до акції, жертвували свої власні заощадження на підтримку дітей з особливими потребами, інформують "Вікна" з посиланням на Калуський міський методичний центр.

Зібрані кошти – 6000 тисяч гривень – лідери міського учнівського парламенту вручили директору комунального закладу «Добродія Калуська» Ігорю Дидичу під час проведення міського фестивалю «Повір у себе».

Завдяки такій співпраці формуються чудові людські якості милосердя, турботи, розуміння, довіри та підтримки, кажуть представники учнівського парламенту.

Раніше йшлося, що ХІV фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе» зібрав у «Мінералі» повний зал. Темою фестивалю цього року була дружба. Батьки і діти — найкращі друзі, тому більшість номерів було про маму, дружбу і любов. Організатори мали на меті згуртувати дітей Калуша, які через творчість поєдналися, незалежно від можливостей. Адже мистецтво робить людей добрішими.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.