У ЗНО з фізики взяли участь 228 калушан, з географії — 789

Категорія: СоціумПереглядів: 601

Минулого тижня в Калуші було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з фізики та географії. Отримані результати можуть зараховуватися як вступний тест для тих, хто хоче вступати до вищих навчальних закладів у цьому році, а також як державна підсумкова атестація (за бажанням випускника).

 

Тестування з фізики проводилося у Калуській СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови. До роботи у пунктах тестування було залучено 43 особи, з яких сформовано персонал, інформують "Вікна" з посиланням на Калуський міський методичний центр.

Пройти тестування прийшло 228 учасників, що працювали у 17-ти аудиторіях.

Усі, хто прагнув скласти тести з географії, мали можливість це зробити у Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 та Калуській ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, де й було облаштовано пункти тестування.

Випробування з географії проходило 789 учасників, що працювали у 28-ми аудиторіях. Персонал формувався із 74-х осіб.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО.

Раніше йшлося, що у Калуші 567 учасників складали ЗНО з української мови і літератури в 41-й аудиторії.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.