У вівторок у Калуші пройдуть громадські слухання щодо будівництва десятиповерхового будинку на площі Героїв

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 698

У вівторок, 3-го грудня, у Калуші пройдуть громадські слухання щодо будівництва багатоповерхового будинку на місці кінотеатру «Відродження». Власник «Відродження» хоче серед іншого збудувати тут житловий будинок.

Також в проекті -  забудова площі Героїв перед кінотеатром, де буде максимум десятиповерховий будинок з врахуванням вежі.  

Проект будівництва оприлюднили на Фейсбук-сторінці «ВІДРОДЖЕННЯ-Калуш».

Тут йдеться, що забудовник хоче забудувати понад 50% площі Героїв, яка знаходиться перед кінотеатром «Відродження».

 Також під площею Героїв хочуть зробити підземну паркову площею до двох тисяч квадратних метрів.

Забудовники зазначають, що старі будинки поряд з «Відродженням», є об’єктами культурної спадщини та пам’ятками містобудування і архітектури місцевого значення. Але за інформацію, яку подають власники «Відродження», якщо внаслідок будівельних робіт ці будинки пошкодять,  то забудовник усуне недоліки, або забезпечить власників будинків новим житлом.

 З цього можна зрозуміти, що власники «Віжродження» розуміють про можливість руйнування старих будинків на вулиці Цеглинського та на площі Героїв, які складають історичний архітектурний ансамбль у центральній частині міста.

Громадські слухання щодо будівництва на місці кінотеатру «Відродження» та на площі Героїв перед кінотеатром пройдуть у вівторок, 3-го грудня,  о 14.00 у приміщенні Калуської міської ради на вулиці Івана Франка, 1.  Обговорення відбудуться у залі на другому поверсі.

Також на будинках у центрі Калуша розвісили листівки про громадські слухання щодо будівництва на площі Героїв. В них калушан закликають прийти на слухання, а також вимагають «заборонити будівництво висотних споруд на місці кінотеатру» та «забов’язати інвестора…впорядкувати земельну ділянку в центральній частині міста… ».

Нагадаємо, власниками «Відродження» з 2010 року є подружжя Ірини Кілко та киянина В’ячеслава Кредісова. Спершу вони обіцяли відкрити оновлений кінотеатр у 2011 році, а потім неодноразово переносили цю дату. Врешті у 2019 році вони отримали від депутатів Калуської міської ради дозвіл будувати на площі Героїв багатоквартирний житловий будинок.

Також Кредісов та Кілко є співвласниками відпочинково-оздоровчого комплексу «Акваторія» у Калуші, в якому відпочивають та займаються спортом мешканці міста та Івано-Франківської області.

КАЛУШ ФМ 1


Коментарів: 2

 • Анонім (14:03 02/12/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 193.22.99.191]

  мда, проєкт, як тепер модно це називати канєшно "ужас на крильях ночі" але вуйки, ну що ви можете "заборонити" якщо в вас папірець де ви будете "забороняти" повішений на таких страшних полуплених дверях що зразу ясно - ніц ви не можете. люди в компетенції яких "забороняти" знаходяться за красивими дубовими дверима, так що збудує вам крєдісов цей "шедевр" а ви ще і приплатите за квартірку с відом на бережниці. не переживайте ви за "об"єкти жидівсько-польської культурної спадщини" - он вулиця калініна-грушевського як виглядала 30 років тому? і ніхто не переживає, що тепер все інакше.

 • Helgi (17:57 02/12/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 146.120.225.216]

  Або я не вмію рахувати або хтось применшує - на рендері не 10 поверхів. Їх там трохи більше. Чи голубий верх на 2-3 поверхи не враховується?

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.