У “найкращому сквері” Калуша завершують викладання бруківки шістьма кольорами. ВІДЕО

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 571

Роботи з його облаштування продовжать наступного року. Проектом капітального ремонту цього скверу передбачено комплекс робіт загальною вартістю майже 1,5 млн гривень.

 

На початку серпня у Калуші почали роботи з капітального ремонту скверу, що розташований позаду будинків №№8 і 12 на вулиці Богдана Хмельницького, поблизу політехнічного коледжу.

Станом на 8 листопада роботи, які планувалися на поточний рік практично виконані, повідомив у коментарі «Вікнам» начальник управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради Юрій Рекунов. А саме: цього року тут планували викласти бруківкою пішохідні доріжки і центральне коло і ці роботи перебуваютьна завершальному етапі. Крім того, було зрізано старі дерева та проведено підготовчу роботу до озеленення.

Хрест допоміг. У Калуші створюють «найкращий сквер»

Нагадаємо, проектом капітального ремонту цього скверу передбачено комплекс робіт загальною вартістю майже 1,5 млн гривень. До проекту не увійшло лише облаштування волейбольного майданчика. У міському бюджеті поточного року на капітальний ремонт скверу заклали 900 тис. гривень. За ці кошти запланували облаштувати доріжки з бруківки. Її ставили двома різними орнаментами із застосуванням бруківки шести кольорів.

Наступного року капітальний ремонт скверу планують продовжити: тут буде упорядковано підпірну стінку з боку гуртожитку політехнічного коледжу. Її за проектом має бути обкладено декоративним каменем. А на самій підпірній стінці будуть встановлені лавочки. Дерев’яні лавочки мають встановити і вздовж пішохідних доріжок. Також, наступного року, як зазначив Юрій Рекунов, сюди завезуть грунт для влаштування газону, а також висадять дерева і кущі. Однак, наголосив він, дві третини робіт вже виконані, адже найбільш затратною частиною проекту було саме викладання бруківки.

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.