У костелі XVII століття в Білорусі знайшли розбитий дзвін калуських дзвоноливарів. ФОТО

Категорія: ІсторіяПереглядів: 292

Валерій Черетун, мандруючи по рідній Білорусі, знайшов розбитий дзвін дзвоноливарні Фельчинських з Калуша.

 

Дзвін знаходиться у костелі Пресвятої Трійці — католицькому храмі в селищі Ружани, Брестська область, Білорусь. Пам'ятник архітектури, побудований в 1615-1617 роках, кілька разів перебудовувався. Про це повідомили у соцмережі передають "Вікна".

"Дзвін Фельчинських у Ружанах (Білорусь). Валерій Черетун мандруючи по рідній Білорусії, знайшов розбитий дзвін дзвоноливарні Фельчинських (Калуш, Україна). Дзвін згаходиться у Церкві Пресвятої Трійці ( біл. Касцёл Найсвяцейшай Трійці) - католицький храм в міському селищі Ружани, Брестська область , Білорусь. Пам'ятник архітектури, побудований в 1615-1617 роках, кілька разів перебудовувався. Включений в Державний список історико-культурних цінностей Республіки Білорусь (код 112Г000644). Адреса - вул. Першотравнева, д. 12."

ВІКНА 1


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.