У Калуському суді відбулася зустріч з присяжними (ФОТО)

Категорія: СоціумПереглядів: 443

21 травня в приміщенні Калуського міськрайонного суду відбулася зустріч голови суду Олександри Кардаш з присяжними, які були обрані та затверджені на ці посади.

Під час бесіди голова суду привітала присяжних та побажала плідної роботи в процесі їх залучення до виконання обов’язків у суді, повідомляє пресслужба суду.

Головний спеціаліст із забезпечення зв’язків зі ЗМІ Олег Ониськів провів медіа лекцію та ознайомив присутніх із історичними аспектами запровадження Інституту присяжних в юриспруденції. Працівник суду розповів про категорії справ, які розглядаються за участі присяжних, наголосив на гарантіях прав незалежності і порядку виплати винагороди за виконану роботу.

Керівник апарату суду Світлана Костів звернула увагу присутніх на необхідність завчасно отримати електронно-цифровий підпис для заповнення Е-декларації, та навела обставини, які виключають можливість бути присяжним, порядок увільнення від виконання обов’язків.

КАЛУШ ФМ 1


Коментарів: 1

 • Анонім (14:13 25/05/2020)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  присяжні це нічого не означающі попки, по совковому народні засідатєлі. у них нема ні освіти ні досвіду в юриспруденції ні поніманія что такоє харашо а что такоє плохо - мутні нєпонятні людішкі, присяжними можуть бути ну хіба студенти юрвузів чисто для практики аби побачити як виглядає наш самий гуманний як для кого суд в мірє.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.