У Калуському ЦНАПі запрацювала друга станція з виготовлення біометричних паспортів

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 514

У кінці грудня минулого року для Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Калуської міської ради придбали другу станцію з виготовлення біометричних паспортів та ID-карток.

 

Практично півтора місяця тривало її налаштування. І ось з 16 лютого вона повноцінно запрацювала, інформують "Вікна" з посиланням на "КалушFm"

За словами заступника міського голови Руслани Вайди, нова станція буде зосереджена на прийомі документів на українські паспорти у вигляді ID-карток, а не на закордонні. Справа в тім, що ID-картки необхідні 9-класникам, котрим виповнилося 14 років, при вступі у коледжі, технікуми й інші заклади.

Наразі документи на виготовлення ID-карток приймаються у порядку «живої» черги.

На прийом документів на виготовлення закордонних біометричних паспортів йдуть по запису. Проте у майбутньому у ЦНАПі планують запровадити електронну чергу.

Нагадаємо, що Центр надання адміністративних послуг розпочав повноцінне надання послуг з оформлення та видачі паспортів громадянина України у формі ID-картки та паспортів громадянина України для виїзду за кордон з вересня 2017 року.

Обидві станції придбали за кошти міського бюджету.

ВІКНА 0


Коментарів: 2

 • Анонім (09:52 24/02/2018)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 178.165.72.177]

  от радість то!! ура!! раньше був один паспорт на все життя, і вклейка наступних фото задурно а тепер кожних 10 років віддай державі 10% від мінімальної зарплати за чудо-карточку!! і то при умові що нема подальших змін типу женився-розвівся-приписався-виписався. в нашій такій самі чудо-державі все, але абсолютно все зроблено лиш аби людям легше жилося!! просто чудово!!!

  • ББА (12:14 25/02/2018)
   Оцінка: +0 / -1 | [IP: 2.221.198.110]

   Ти ще забув що кубаса була за 2.20 і хату трьохповерхову давали кожному бажаючому а ще по машині на сімю , хвінський гарнєтур і сапагі для тьоток crazy

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.