У Калуші згадали всіх причетних до творення 50-річного палацу культури “Юність”. ФОТО+ВІДЕО

Категорія: КультураПереглядів: 496

Минуло півстоліття, як палац культури «Юність» став культурним осередком Калуша. Багато поколінь калушан відпочивали та культурно збагачувалися в стінах палацу, в якому пройшло безліч концертів та заходів.

Ціла плеяда видатних музикантів, артистів міста працювали в колективах, які згодом стали зразковими, народними, такими рідними й близькими для мешканців міста. Жодне свято не відбулося б, якби його не прикрашали виступи наших артистів, чи то дитячих, чи дорослих колективів, режисерів, ансамблів, хорів, танцюристів, співаків, інструменталістів, артистів театру, цирку, технічних працівників, завдяки яким культурне життя міста справді дихало «на повні легені», йдеться у повідомленні управління культури Калуської міської ради, інформують «Вікна».

Палац культури «Юність» — це не просто будівля, не просто культурна одиниця, це перш за все – люди.

З привітальним словом виступив міський голова Калуша Ігор Матвійчук, відзначивши професіоналізм, самовідданість та жертовність працівників «Юності», нагородивши їх подячними листами, грамотами та грошовими преміями.

Також привітання звучали від духовенства, заступника начальника управління культури національностей та релігій, та керівника народного муніципального театру «Легенда» Лесі Піцик, колишнього директора ПК «Юність» Володимира Добровольського, в.о. директора ПК «Юність» Наталії Малинки, учасників муніципального народного  театру «Легенда».

Святковий концерт відбувся за участі: народного муніципального ансамблю пісні і танцю «Прикарпаття», народного оркестру народної музики «Струни Прикарпаття», народного ансамблю танцю «Пролісок», народного духового оркестру, вокального ансамблю, Ілони Опікули, зразкового театру «Чарівник», зразкового ансамблю танцю «Веселка», зразкової вокальної студії «Дебют», студії східних та сучасних танців «Магія сходу», народного цирку «Молодість», зразкового духового оркестру «Золоті сурми» та ансамблю мажореток «Сузір’я».

Ведучою ювілейного концерту була Олена Мазур.

Під час концерту згадали всіх, хто працював та продовжує працювати в стінах закладу. Не можна було не згадати й тих, хто сьогодні вже відійшов у вічність: Ярослав Вацеба, Юлія Пихотська, Стефанія Кухар, Тихон Пономарев, Євген Ленський, Анатолій Михайленко, Анна Перегіняк, Марія Тимків, Валентина Ушакова, Любов Караїм, Ліза Фомічьова, Микола Дюг, Дмитро Лебухорський, Ярослав Пелехан, Клавдія Князева, Ярослава Петрів, Марія Ромашко, Надія Чолій, Пихотський Іван, Анна Істоміна, Марія Тимків, Валентин Кірсанов, Андрій Валага, Марк Кіндюх, Катерина Бальчук, Людмила Муха, Юрій Гречко, Ярослав Книщук, Олександр Овсієнко, Юрій Шипов, Володимир Литвин, Михайло Смольський, Марія Жовнірович.

Нагадаємо, що у палаці культури було завершено капітальні ремонти глядацької зали, сцени, центрального входу та звукопідсилювальної апаратури. А напередодні 50-річчя міська рада виділила 50 тис. гривень на пральну машину і пилосос.


Коментарів: 1

 • Анонім (21:07 05/12/2017)
  Оцінка: +2 / -0 | [IP: 176.107.180.110]

  хі, хі, це якісь агенти путіна (с) проникли в юність чи що, ну як це "дихалося на повні легені" за совка?? за совка рот затикали, народ в кандалах гнув спину на камудристів, дихається на повні груди тепер після революції гідності!!! так ви ще допишетеся з вашими повними легенями що за совка ліпше жилося ніж тепер, зовсім "апалітічно рассуждаєтє", хі, хі.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.