У Калуші зареєстрували петицію про пішохідний перехід на вулиці Євшана

Категорія: ІнфраструктураПереглядів: 642

На сайті Єдиної системи електронних петицій зареєстрували петицію з пропозицією нанести пішохідний перехід на вулиці Євшана.

Автором петиції є Сергій Колотухін.

Калушанин вказує на те, що жителі вулиць Срібняка, Чорновола, відвідувачі стадіону "Хімік", деякі мешканці Височанки переходять дорогу без пішохідного переходу на ділянці від магазину «1000 дрібниць» до заправки «Укрнафта».

Пан Сергій зазначає, що дорогу тут переходять без пішохідного переходу через те, що найближчі переходи знаходяться досить далеко. Тож він просить облаштувати пішохідний перехід з вул. Срібняка (заправка "Укрнафта") на вул. Євшана (магазин "1000 дрібниць").

Лише за два дні петицію підписали 137 людей з необхідних 150-ти, щоб петицію розглянула Калуська міська рада.

Колись на цій ділянці вулиці Євшана був пішохідний перехід. Але, можливо, його перестали повторно наносити через те, що він був біля автозаправки, куди постійно заїжджають автомобілі.

 

КАЛУШ ФМ 1


Коментарів: 3

 • Анонім (13:04 28/05/2020)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  ну вуйки, хоча в даному випадку сніжинка пан сергій з руською хвамілією ви даєте, то ви вже не годні пройтися 200 метрів 2 хвилини до світофора, інваліди сплошні чи шо, як казав герой фільму висота - симуляція залог здоровья.

 • yurko (14:51 28/05/2020)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 93.170.118.165]

  Не далі як вчора. Гроза, шквальний вітер сипле дощем. Вікна запотіли від того, що сів у охолоджену дощем машину і якраз у тому місці двоє "аборигенів" переводили велосипеди. Ще й були у дощових плащах. Ідеальні умови щоб когось підвезти на капоті.

  Тому я не проти, щоб там був перехід. Бажано правда без "лежачого".

  • Анонім (16:13 28/05/2020)
   Оцінка: +0 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

   ну у цьому випадку, вуйку, не "вікна запотіли" а іменно ти порушуєш правила дорожнього руху 2.3 пункт а

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.