У Калуші захворюваність на грип та ГРВІ знизилася. Чи припинять карантин — невідомо

Категорія: СоціумПереглядів: 348

За останній тиждень, станом на 8 лютого в Калуші і Калуському районі за медичною допомогою з приводу грипу та ГРВІ звернулися 1609 осіб, низ 933, або 58%,– діти віком до 17-ти років.

 

Про це «Вікнам» повідомила лікар-епідеміолог Калуської міськрайонної філії Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Мар'яна Фіцак.

Проти попереднього тижня захворюваність на грип та ГРВІ знизилася — тоді у Калуші і Калуському районі захворіли 2014 осіб.

За період з 2 по 8 лютого захворюваність у районі є вищою, ніж у місті. За цей період захворіли 758 городян, у тому числі 358 дітей і 851 мешканець Калуського району, у тому числі 575 дітей. При цьому порівняно з попереднім тижнем хворіли менше і у Калуші (1071 випадків за попередній тиждень) і у Калуському районі (943 випадки).

Не зважаючи на позитивну динаміку, захворюваність на грип та ГРВІ на Калущині за останній тиждень все ще перевищує епідемічний поріг для цього періоду.

За словами Мар’яни Фіцак, за тиждень, станом на 8 лютого, з приводу грипу та ГРВІ госпіталізовано 39 мешканців Калуша і Калуського району. Це на 17 осіб менше, ніж за попередній тиждень.

Нагадаємо, що з 23 січня через зростання захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів у Калуші почали призупиняти навчання у закладах середньої освіти. За останнім рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій карантин триває до кінця цього тижня. Однак рішення щодо відновлення навчання (чи продовження його припинення) має прийняти міська комісія. Про це «Вікнам» повідомила начальник міського управління освіти Ірина Люклян.

Управління освіти веде моніторинг захворюваності школярів у період карантину, інформацію збирають класні керівники. За словами Ірини Люклян захворюваність по школах за цей тиждень перебуває на рівні 12-15% від усіх учнів. У жодному навчальному закладі немає 20% і більше хворих на грип та ГРВІ – це межа, яка є підставною для припинення навчального процесу.

 

ВІКНА 0


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.