У Калуші за підтримки фундації з Чехії відкрили Центр громадських ініціатив «Вільний Простір». ФОТО

Категорія: АкціїПереглядів: 240

"Вільний Простір" — це майданчик для переговорів та співпраці між представниками різних інтитутів громадянського суспільства та окремими ініціативними жителями Калуша та Калущини, кажуть організатори.

 

Центр створено силами ентузіастів за підтримки фундацій Adoptujsi.cz та Ostravsko-opavská diecézní charita (Чеська республіка).

Місія — сприяти розвитку громадянського суспільства в місті та районі, підтримуючи громадські ініціативи його мешканців.

Мета — забезпечити системний всебічний розвиток організованого громадського руху в місті та районі, заснованого на принципах рівності, дієвості, відкритості та співпраці.

Головними напрямками діяльності Центру будуть, зокрема,  підтримка і розвиток організацій громадянського суспільства; залучення громадськості до розробки і реалізації місцевих ініціатив; обмін досвідом між зацікавленими сторонами; налагодження постійної співпраці між державними, підприємницькими структурами та громадськими організаціями; розробка та реалізація спільних проектів, створення бізнес-планів.

"Вільний Простір" відкрився за адресою: м. Калуш, площа Героїв. 28.

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Анонім (19:16 12/11/2017)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 176.36.117.185]

  колись нікчемна совкова інтєлігєнція-образованщина влаштовувала говорільню на кухні, а ці розвели дурних чеських католицьких попів на таку саму говорільню. робити хто буде, реалізовувати в практиці ваші інтєлігєнтні страданія, га, Васісуалії Лоханкіни?

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.