У Калуші впродовж двох днів триватиме інвестиційний форум

Категорія: Інфраструктура -> ВиробництвоПереглядів: 447

З метою висвітлення інвестиційного та зовнішньоекономічного потенціалу, розвитку економіки, популяризації міста, а також активізації співпраці між суб’єктами господарювання Калуша та міською владою 10-11 вересня у Калуші проходитиме інвестиційний форум «Калуш-інвест 2019».

Форум відбувається у рамках реалізації заходів  меморандуму про співпрацю між Калуською міською радою та громадською організацією «ІНВЕСТ», який був укладений 21 лютого 2019 року.

Мета Інвестиційного форуму Калуша — сприяння залученню інвестицій в Калуш, збільшення робочих місць, перетворення міста в індустріальний центр Західної України, інформує пресслужба Калуської міськради.

Участь у форумі візьмуть близько 100 учасників. Серед них запрошені представники консульських і дипломатичних представництв, торгово-промислових палат та торговельних представництв міжнародних компаній, а також представники українського бізнесу.

Основою форуму стане представлення інвестиційного паспорта Калуша на англійській та українській мові, а також інвестиційного порталу міста http://investkalush.if.ua, на якому розміщена інтерактивна карта об’єктів інвестування з вільними земельними ділянками, виробничою нерухомістю, придатною для інвестування, інвестиційними пропозиціями.

Проходитиме форум в готельно-ресторанному комплексі  «Чорногора».

Такі промоційні набори отримає кожен учасник форуму «Калуш-інвест 2019».

КАЛУШ ФМ 1


Коментарів: 2

 • Анонім (09:56 10/09/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 176.107.179.147]

  основа форуму, вуйки, то не ваші ті папірці а можливість отримати прибуток - а ви думаєте аби лиш здерти відкат. і слово інвестиції це не сьогодення а історія - ніхто так не інвестував в ваш калуш як радянський уряд - наприклад трест хімметалургстрой з 60 по 87 роки зробив робіт на мільярд рублів (а по купівельній силі один сучасний бакс то 50 совіцьких копійок - вот і счітай) - занепад ось ваше майбутнє - ви вже допиляли на металолом калійний, церерем і підгорецький завод, горе-інвестори?

 • Роман (21:05 11/09/2019)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 93.75.251.166]

  Занепад і втрата державності (уявної) - це майбутнє України.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.