У Калуші влада буде спостерігати за підготовкою будівельного майданчика “Епіцентру”

Категорія: ВиробництвоПереглядів: 249

На офіційному сайті Калуської міської ради 10 березня оприлюднили розпорядження міського голови від 25 лютого цього року "Про створення тимчасової комісії для проведення моніторингу робіт на об’єкті "Відвал Галда №4 – Солянка".

Як зазначено в документі, комісію створено "з метою недопущення надзвичайних ситуацій при виконанні підготовчих робіт на об’єкті "Відвал Галда №4 – Солянка", розташованого в районі вулиць Ринкова-Хіміків". А комісії, яку очолив начальник управління надзвичайних ситуацій міськради Ігор Головатчук, доручили проводити моніторинг робіт на "солянці" та складати відповідні акти.

Як повідомив Ігор Головатчук, станом на 10 березня на місце комісія ще не виїжджала. А її основне завдання полягає в тому, щоб слідкувати, чи правильно здійснюється переміщення солевмісних відходів.

Нагадаємо, у вересні минулого року в Калуші з аукціону продали земельну ділянку на "солянці" площею понад 1,8 га. Переможцем торгів стала компанія "Епіцентр К", яка сплатила за земельну ділянку близько 6 млн 115 тис. гривень. Тут планують збудувати торговий центр "Епіцентр" площею близько 5 тис. квадратних метрів. Уже в жовтні на сайті Держархбудінспекції було зареєстровано повідомлення про початок підготовчих робіт.

Під час продажу землі йшлося про те, що до початку будівельних робіт необхідно видалити насипні ґрунти та вивезти їх у попередньо погоджене місце. Проте, як виявилося згодом, грунти з майбутнього будівельного майданчика не вивозять, а переміщують в межах солевідвалу.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 4

 • Анонім (14:58 11/03/2020)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 185.207.139.2]

  ги, спостерігати, ну ви даєте вуйки, а чисто символічно наскільки компетентна комісія в питаннях "правильності переміщення" - комісія може опреділити відходи ще "солевмісні" чи нє? і кромє того відносини на стройплощадці це заказчик-підрядчик, у них між собов є договір, а міська рада з її комісією хто? конь в пальто?

  • ББА (00:41 13/03/2020)
   Оцінка: +0 / -3 | [IP: 79.75.46.191]

   як добре що є такий вумний знавець і може навіть розказати різним там міськрадівцям що вони мають робити . іди уже хряпни баяри - пачуствюй сібя баяріном , а то ти напевне утамілся весь час пишучи брєд сивої кобили Усмішка

 • короновірус (04:46 14/03/2020)
  Оцінка: +1 / -0 | [IP: 193.33.39.78]

  Бба-підручний злодія голови міста,а також жео 4. Доведено його дольова участь у отриманні 31 срібняка зі злодійського потоку розкрадань цими "можновладцями".

  • ББА (05:00 18/03/2020)
   Оцінка: +0 / -1 | [IP: 79.75.46.191]

   маладєц . тіпєрь хряпні баяри на свої 30 сєрєбрянніков і пачуствуй сібя баярінам

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.