У Калуші визначили межі озера, яке має стати зоною відпочинку

Категорія: АкціїПереглядів: 487

У Калуші вже визначили межі озера в районі вулиці Грушевського і триває робота, в результаті якої водойма та територія довкола неї отримає статус рекреаційної зони.

 

Про це в ефірі обласного телебачення "Галичина" повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради Юрій Рекунов.

Нагадаємо, йдеться про озеро в районі вулиць Рубчака-Грушевського, яке тривалий час було занедбаним та недоглянутим. Торік зусиллями громади його береги вдалося частково прибрати. А влада пообіцяла вивчити питання та "паспортизувати" озеро.

Юрій Рекунов повідомив:

"Коли водоймі буде надано статус рекреаційної зони, можна буде розробити проектно-кошторисну документацію і на підставі цієї документації уже і будуть виконані роботи по благоустрою цього невеликого озера".

За словами Юрія Рекунова, озеро цікаве тим, що постійний рівень в ньому підтримують джерела. Цього року, висловив впевненіть комунальник, буде виконано роботи по проектуванню цієї зони.

 

ВІКНА 0


Коментарів: 1

 • Атеїст. (20:00 09/02/2018)
  Оцінка: +0 / -0 | [IP: 212.86.249.244]

  Дивіться,щоб після цього в озері риба не пропала.

  Залиште свій коментар!

  Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

  Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

  (обов’язково)


  Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
  Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.