У Калуші вирішили скасувати святкування Дня міста

Категорія: ВладаПереглядів: 805

Сьогодні відбулася чергова сесія Калуської міської ради, на якій депутати прийняли рішення про відміну святкування Дня міста у 2020 році.

Під час засідання провели об’єктивну оцінку ситуації з поширенням коронавірусу на території Калуської міської об’єднаної територіальної громади. В результаті з метою захисту життя та здоров’я людей, запобігання поширенню на території Калуської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19 депутати міськради підтримали рішення щодо відміни святкування Дня міста цього року.

Нагадаємо, що традиційно День міста Калуша відзначають у травні. Проте вже другий рік поспіль ситуація складається так, що представникам міської влади доводиться вносити корективи. Зокрема, минулого року заплановані на травень заходи перенесли на 13-14 липня у зв’язку з стихійним лихом – проливними дощами, які пройшли в останній місяць весни. Цього ж року депутати на сесії у квітні спочатку перенесли святкування Дня міста на 23 серпня, а тепер, з огляду на ситуацію, повністю його скасували.

Ірина САВКА.

Нафтохімік 3


Залиште свій коментар!

Використовуйте нормальні імена. Ваш коментар буде додано після перевірки.

Усмішка Підморгую Добре blush2 shok crazy cenzore Ganba nono sad unknw

(обов’язково)


Щоб не вводити щоразу цифровий код, зареєстутесь або залогіньтесь на нашому Форумі.
Адміністрація сайту "Калуш інфо"не завжди поділяє думки авторських матеріалів та коментарів. Усі коментарі проходять попередню модерацію. Якщо у Вас є зауваження стосовно інформації в матеріалах чи коментарях, просимо звернутись до нас через Форму зворотнього зв'язку.